Usporedi nekretnine
You can compare only 4 properties
Prodaja
182.000€
4315€ / m²
ZAGREB – PERJAVICA, prodajem namještenu garsonijeru, 35.63 m2
Gospodska ulica, Zagreb
Detalji
m²
42
Naselje:
Perjavica, Zagreb
Šifra oglasa:
8.428
Tip stana:
Garsonijera
Kontakt telefon:
091 250 2322
Prodaja
245.000€
3888€ / m²
PULA – GREGOVICA, stan sa dvorištem, 63,25 m2
Gregovica, Pula
Detalji
m²
63,25
Naselje:
Gregovica
Šifra oglasa:
8.409
Tip stana:
2s+db / 3skl
Kontakt telefon:
091 5953 637
Prodaja
249.000€
199€ / m²
OTOK HVAR – VRBANJ, građevinsko zemljište 1.250 m2 s idejnim projektom za vilu s bazenom
Detalji
m²
1.250
Naselje:
Vrbanj, otok Hvar
Šifra oglasa:
8.401
Tip zemljišta:
građevinsko
Kontakt telefon:
095 5598 382
Prodaja
165.000€
5000€ / m²
ZAGREB – DONJI GRAD, jednosoban stan 300m od Zrinjevca, 33 m2
Šenoina ulica
Detalji
m²
33
Naselje:
Donji grad, Zagreb
Šifra oglasa:
8.389
Tip stana:
Jednosobni klasični
Tip kuće:
samostojeća
Tip zemljišta:
građevinsko
Kontakt telefon:
+385 98 762 216
Prodaja
240.000€
792€ / m²
DUBROVNIK – ZATON MALI, prodaja zemljišta za gradnju, 303 m2
Obala Stjepana Radića
Detalji
m²
303
Naselje:
Mali Zaton
Šifra oglasa:
8.370
Tip zemljišta:
građevinsko
Kontakt telefon:
+49 176473 58475
Prodaja
95.000€
50€ / m²
RUGVICA – OBOROVO, prodaje se kuća s okućnicom, 1.868 m2
Detalji
m²
1.868
Naselje:
Prevlaka, Oborovo
Šifra oglasa:
8.369
Tip kuće:
samostojeća
Tip zemljišta:
ostalo
Kontakt telefon:
+385 98 977 9650
Prodaja
27.000€
16€ / m²
OTOK VIS – Plisko Polje, vinograd, poljoprivredno zemljište, 1.630 m2
Plisko polje, Vis
Detalji
m²
1.630
Naselje:
Podselje, Vis
Šifra oglasa:
8.366
Tip zemljišta:
poljoprivredno
Kontakt telefon:
+385 99 2106 271
Prodaja
140.000€
4117€ / m²
VIŠKOVO – GORNJI SROKI, jednosobni stan, 34 m2
Gornji Sroki, Viškovo
Detalji
m²
34
Naselje:
Gornji Sroki, Viškovo
Šifra oglasa:
8.333
Tip stana:
Jednosobni klasični
Tip kuće:
samostojeća
Tip zemljišta:
ostalo
Kontakt telefon:
091 6517 004
Prodaja
249.000€
3716€ / m²
VELIKA GORICA – Renoviran stan 64m2, parking
Jurja Dobrile, Velika Gorica
Detalji
m²
67
Naselje:
Velika Gorica
Šifra oglasa:
8.360
Tip stana:
2s+db / 3skl
Kontakt telefon:
+385 98 947 4505
Prodaja
230.000€
3898€ / m²
ZAGREB – BOROVJE, prodaja trosobnog stana, 59 m2
Grada Chicaga, Zagreb
Detalji
m²
59
Naselje:
Borovje
Šifra oglasa:
8.346
Tip stana:
2s+db / 3skl
Kontakt telefon:
091 235 7248
Stranica 1 od 8
1
2
3
4
5
Jednosobni klasični
1s+db / 2skl
2s+db / 3skl
3s+db / 4skl
4s+db ili veći
Min Površina
Warning
: range(): Invalid range string - must be numeric in
/home/bezprovi/public_html/wp-content/plugins/realteo/realteo-template-functions.php
on line
545
Warning
: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in
on line
546
Warning
: Invalid argument supplied for foreach() in
on line
549
Max Površina
Warning
: range(): Invalid range string - must be numeric in
on line
545
Warning
on line
546
Warning
: Invalid argument supplied for foreach() in
on line
549
Min Cijena
Warning
: range(): Invalid range string - must be numeric in