Prodaja stanova Zagreb
Ostvarite veliku uštedu! Kupci nekretnina objavljenih u oglasniku BezProvizije.HR ne plaćaju posredničku proviziju. Sve oglase objavljuju vlasnici nekretnina ili osobe ovlaštene od strane vlasnika. Direktna veza kupca i prodavatelja. Iskoriste prednost jedinstvenog oglasnika stvorenog za vlasnike nekretnina.
Svim korisnicima želimo brzu i uspješnu kupoprodaju 😊
Prodaja
182.000€ 4315€ / m²

- m² 42
- Naselje: Perjavica, Zagreb
- Šifra oglasa: 8.428
- Tip stana: Garsonijera
- Kontakt telefon: 091 250 2322
Prodaja
165.000€ 5000€ / m²

- m² 33
- Naselje: Donji grad, Zagreb
- Šifra oglasa: 8.389
- Tip stana: Jednosobni klasični
- Tip kuće: samostojeća
- Tip zemljišta: građevinsko
- Kontakt telefon: +385 98 762 216
Prodaja
230.000€ 3898€ / m²

- m² 59
- Naselje: Borovje
- Šifra oglasa: 8.346
- Tip stana: 2s+db / 3skl
- Kontakt telefon: 091 235 7248
Prodaja
180.280€ 4006€ / m²

- m² 45
- Naselje: Rudeš, Zagreb
- Šifra oglasa: 8.186
- Tip stana: 1s+db / 2skl
- Tip kuće: samostojeća
- Tip zemljišta: građevinsko
- Kontakt telefon: 099 201 0969
Prodaja
205.000€ 2928€ / m²

- m² 70
- Naselje: Jelkovec, Sesvete
- Šifra oglasa: 8.103
- Tip stana: 2s+db / 3skl
- Tip kuće: samostojeća
- Tip zemljišta: građevinsko
- Kontakt telefon: +385 95 300 99 54
Prodaja
160.000€ 3333€ / m²

- m² 48
- Naselje: Utrine
- Šifra oglasa: 8.073
- Tip stana: 2s+db / 3skl
- Tip zemljišta: ostalo
- Kontakt telefon: +385 92 5016 964